Leading of provilbol mesterolone 25mg tablets, modvigil modafinil 200mg tablets, minjuv-5 minoxidil 5mg tablets, elinal 1 mg anastrozole tablets, evolve biolabs test c 10 ml and clenbut clenbuterol hydrochloride tablet ep 60 mcg from Nagpur.
₹ 2095 / Box Get Latest Price
| Strength | 25 mg |
| Manufacturer | John Albert Pharma |
| Grade | A |
| Country of Origin | Made in India |
| Composition | Mesterolone 25mg |
₹ 242 / Strip Get Latest Price
| Strength | 200mg |
| Packaging Type | Strip |
| Packaging Size | 10 Tablets |
| Manufacturer | John Albert Pharma |
| Composition | Modafinil |
₹ 190 / Strip Get Latest Price
| Dose/Strength | 5 mg |
| Packaging size | 10*10 Tablets |
| Packaging type | Box |
| Manufacturer | John Albert Pharma |
| Shelf life | 24 Months |
| Usage | To treat high blood pressure |
| Prescription/Non Prescription | Prescription |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 488 / Strip Get Latest Price
| Strength | 1 mg |
| Brand | Elinal |
| Packaging Type | Stripe |
| Packaging Size | 1*10 Tablets |
| Manufactured By | John Albert Pharma |
| Usage/Application | Hospital |
₹ 1500 / Vial Get Latest Price
| Strength | 250 mg/ml |
| Country of Origin | Made in India |
| Manufacturer | John Albert |
| Packaging size | 10ml vial |
₹ 400 / Strip Get Latest Price
| Strength | 60 mcg |
| Packaging Size | 1*10 Tablets |
| Packaging Type | Box |
| Brand Name | Clenbut |
| Manufacturer | John Albert |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 250 / Vial Get Latest Price
| Strength | 100 mg |
| Packaging Type | Vial |
| Brand Name | Masterbol |
| Manufacturer | John Albert |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 250 / Box Get Latest Price
| Strength | 150 |
| Packaging Type | Box |
| Brand Name | Masterbol 150 |
| Manufacturer | John Albert |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 410 / Strip Get Latest Price
| Dose/Strength | 2.5 mg |
| Brand | Celofem |
| Usage/Application | Clinical |
| Packaging Size | 1*10 |
| Packaging Type | Strip |
| Country of Origin | Made in India |
| Manufacturer | John Albert Pharma |
₹ 153 / Pack Get Latest Price
| Strength | 5gm |
| Pack Size | 5 gm |
| Brand | Super P-Force |
| Manufacturer | John Albert Pharma |
| Treatment | Treat erectile dysfunction |
₹ 199 / Strip Get Latest Price
| Dose/Strength | 2.5 mg |
| Packaging type | Strip |
| Brand | Lonitab |
| Manufacturer | John Albert Pharma |
| Shelf life | 24 Months |
| Usage | To treat high blood pressure |
| Prescription/Non Prescription | Prescription |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 2000 / Vial Get Latest Price
| Strength | 250 mg/ml |
| Country of Origin | Made in India |
| Packaging size | 10 amp*1ml |
| Manufacturer | John Albert |
₹ 365.63 / Strip Get Latest Price
| Strength | 200mg |
| Packaging Type | Strip |
| Packaging Size | 10 Tablets |
| Brand | Modalert |
| Manufacturer | John Albert |
₹ 306.5 / Strip Get Latest Price
| Strength | 25 mg |
| Packaging Type | Strips |
| Packaging Size | 1*20 |
| Brand | Eptus-T |
| Manufactured By | Glenmark |
₹ 2400 / Vial Get Latest Price
| Strength | 100 mg |
| Brand Name | Stanaject |
| Manufacturer | British Pharma |
| Usage/Application | Increase In Strength |
| Age Group | Adult |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 150 / Vial Get Latest Price
| Dose | 50 mg |
| Packaging Type | Ampoule |
| Packaging Size | 1 ml |
| Brand | Stazol |
| Storage Temperature | 2-30 degree c |
| Composition | Stanozolol |
₹ 498 / Strip Get Latest Price
| Estradiol Strength | 2 mg |
| Pack Size | 28 tablets |
| Brand | Menoestra |
| Usage | Menopause, HRT |
| Hormone Type | HRT Combo Use |
| Prescription | Prescription Only |
| Packaging Type | Blister |
| Shelf Life | 24 months |
| Storage | Store Below 30°C |
₹ 199 / Box Get Latest Price
| Strength | 100 mg |
| Brand | Kamagra |
| Composition | Sildenafil |
| Form | Tablets |
| Pack Size | 4 Tab |
| Shelf Life | 24month |
₹ 100 / Strip Get Latest Price
| Strength | 20 mg |
| Pack Size | 10*10 Tablets |
| Brand | Tadacip |
| Manufacturer | Cipla |
| Packaging Type | Box |
| Form | Tablets |
₹ 617.8 / Strip Get Latest Price
| Strength | 25 mg |
| Packaging Size | 1*15 |
| Brand | Eptus |
| Packaging Type | Strips |
| Manufactured By | John Albert |
₹ 666 / Strip Get Latest Price
| Strength | 60 mg |
| Pack Size | 10*10 Tablets |
| Brand | Vidalista |
| Manufacturer | Centurion |
| Packaging Type | Box |
| Form | Tablets |
₹ 100 / Box Get Latest Price
| Strength | 150mg |
| Packaging | Strip of 10 |
| Composition | Sildenafil Citrate |
| Manufacturer | Centurion Laboratories Pvt. Ltd. |
| Form | Tablets |
| Brand | Redforce |
₹ 199 / Strip Get Latest Price
| Strength | 30 mg |
| Packaging Size | 1*4 Tablets |
| Packaging Type | Box |
| Brand | Dapoforce |
| Manufacturer | Healing Pharma |
| Usages | For the treatment of premature ejaculation |
₹ 155 / Strip Get Latest Price
| Strength | 100 mg |
| Packaging Size | 4 Tablets |
| Packaging Type | Box |
| Brand | BackLovegra |
| Manufacturer | RX |
| Country of Origin | Made in India |
Get Latest Price
| Strength | 400mg/10ml |
| Packaging Size | 10 ml |
| Pack Type | Vial |
| Brand Name | Dr.Glexx |
| Manufacturer | Dr.Glexx |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 40091 / Vial Get Latest Price
| Strength | 500 mg |
| Packaging Type | Bottle |
| Packaging Size | 50 ml |
| Brand | Mabtas |
| Manufacturer | Intas |
| Form | Injection |
₹ 120 / Strip Get Latest Price
| Strength | 50 mg |
| Form | Tablet |
| Packaging Size | 1*4 tablet in 1 strip |
| Composition | Artesunate 50mg |
| Shelf life | 24 months |
₹ 1539.38 / Bottle Get Latest Price
| Dose Strength | 25 mg |
| Manufacture By | John Albert |
| Brand | TAFERO |
| Packaging Size | 30 tablets |
| Packaging Type | Bottle |
₹ 368 / Strip Get Latest Price
| Strength | 200 mg |
| Brand | Miprogen-SR |
| Type of Progesterone | Natural Micronized |
| Packaging Size | 10 Tablets |
| Dosage Form | SR Tablet |
| Packaging Type | Strip |
| Prescription/Non-Prescription | Prescription |
₹ 5987.96 / Strip Get Latest Price
| Strength | 5 mg |
| Brand | Everbliss |
| Tablets per Pack | 10 Tablets |
| Usage | Renal Cancer, Breast Cancer |
| Pack Type | Strip |
| Form | Tablet |
| Tablet Type | Conventional |
₹ 685 / Strip Get Latest Price
| Strength | 50 mg |
| Brand | Invista |
| Tablets per Pack | 10 tablets |
| Usage | CML |
| Pack Type | Strip |
| Form | Tablet |
| Release Type | Film Coated |
₹ 4176 / Bottle Get Latest Price
| Strength | 50/200/25mg |
| Usage | HIV Treatment |
| Brand Name | 3-Mune |
| Packaging Size | 30 tablets |
| Manufactured By | Cipla |
| Form | Tablet |
| Treatment | HIV Infection |
| Prescription | Prescription |
₹ 295 / Strip Get Latest Price
| Strength | 200 mg |
| Brand | Gufigest |
| Packaging Size | 1*10 |
| Dose Strength | 200mg |
| Manufacturer | John Albert Pharma |
₹ 1400 / Box Get Latest Price
| Strength | 800 mg |
| Packaging Type | Box |
| Manufacturer | John Albert Pharma |
| Packing Size | 1*30 Tablets |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 295 / Bottle Get Latest Price
| Packaging Size | 1*50 |
| Manufacturer | John Albert Pharma |
| Form | Tablet |
| Country of Origin | Made in India |
| Packaging type | bottle |
₹ 67 / Strip Get Latest Price
| Medroxyprogesterone Strength | 10 mg |
| Pack Size | 10 tablets |
| Brand | GSK |
| Hormone Type | Progesterone Only |
| Prescription | Prescription Only |
| Packaging Type | Strip |
| Shelf Life | 24 months |
| Storage | Store Below 30°C |
₹ 3510 / Bottle Get Latest Price
| Strength | 400 mg |
| Brand | bdpazo |
| Tablets per Pack | 30 Tablets |
| Usage | Renal Cancer |
| Pack Type | Bottle |
| Form | Tablet |
| Manufacturer | BDR Pharma |
₹ 344 / Pack Get Latest Price
| Composition | Vardenafil 20mg |
| Packaging Type | Box |
| Used for | Erectile disfunction |
| Brand | Vitara |
| Manufactured By | Signature |
| Form | Jelly |
Dr. Albert John (CEO)
John Albert
Shop No 01, Galli 01, Jaripatka Cement Road, Jaripatka, Hanuman Mandir
Nagpur - 440014, Maharashtra, India