Providing you the best range of cernos testosterone 40mg soft gelatin capsule, testomaxx testosterone enanthate 400mg/1ml ampoule, orlijohn orlistat 120mg capsule, zyhcg human chorionic gonadotropin (hcg) (5000iu) injection, ovidac 10k human chorionic gonadotropin (hcg) (10000iu) injection and zopinap zopiclone 20mg tablet with effective & timely delivery.
₹ 220 / Box Get Latest Price
| Packaging Type | Strip |
| Packaging Size | 1*10 |
| Form | Capsule |
| Composition | Testosterone 40mg |
| Manufacturer | John Albert Pharma |
₹ 250 / Vial Get Latest Price
| Strength | 400mg |
| Packaging Size | 1 ml |
| Manufacturer | John Albert Pharma |
| Country of Origin | Made in India |
| Pacckaging strength | 400mg |
| Pack Type | Vial |
₹ 480 / Strip Get Latest Price
| Strength | 120 mg |
| Pack Size | 1*10 Capsules |
| Pack Type | Strip |
| Usages | For weight loss and weight management |
| Prescription/Non-Prescription | Prescription |
| Country of Origin | Made in India |
| Manufacturer | John Albert Pharma |
₹ 438 / Pack Get Latest Price
| Strength | 5000iu |
| Brand | Zyhcg 5000IU |
| Manufacturer | John Albert Pharma |
| Packaging Size | 5000IU |
| Storage | Store in a refrigerator (2 - 8 DegreeC). Do not freeze. |
₹ 876 / Pack Get Latest Price
| Strength | 10000iu |
| Brand | Ovidac 10K |
| Manufacturer | John Albert Pharma |
| Packaging Size | 1.0 in vial |
| Storage | Store in a refrigerator (2 - 8 DegreeC). Do not freeze. |
₹ 290 / Strip Get Latest Price
| Strength | 20 mg |
| Packaging Size | 10*10 Tablets |
| Manufacturer | John Albert Pharma |
| Usage/Application | Clinical |
| Composition | Zopiclone |
₹ 1000 / Pack Get Latest Price
| Packaging Size | 1*14 Pouch |
| Packaging Type | Box |
| Dose Strength | 1% |
| Composition | Testosterone |
| Manufacturer | John Albert Pharma |
₹ 300 / Strip Get Latest Price
| Strength | 600mg |
| Packaging Size | 10 Tablets |
| Packaging Type | Stripe |
| Brand | GABATOP |
| Manufacturer | John Albert Pharma |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 180 / Strip Get Latest Price
| Strength | 750 mg |
| Packaging Size | 10*10 Tablets |
| Manufacturer | John Albert Pharma |
| Composition | Carisoprodol |
| Form | Tablet |
₹ 350 / Strip Get Latest Price
| Strength | 350 mg |
| Packaging Size | 10*10 Tablets |
| Manufacturer | John Albert Pharma |
| Composition | Carisoprodol |
| Form | Tablet |
₹ 37990 / Bottle Get Latest Price
| Form | Tablet |
| Prescription/Non prescription | Prescription |
| Country of Origin | Made in India |
| Packaging size | 60 tablets |
| Manufacturer | John Albert Pharma |
₹ 577 / Vial Get Latest Price
| Strength | 2000 IU |
| Prescription/Non prescription | Prescription |
| Brand | Relipoietin |
| Composition | Erythropoietin |
| Country of Origin | Made in India |
| Manufacturer | John Albert Pharma |
₹ 250 / Vial Get Latest Price
| Strength | 100 mg |
| Country of Origin | Made in India |
| Manufacturer | KT agencies |
| Packaging size | 10 amp*1ml |
₹ 2400 / Vial Get Latest Price
| Strength | 400mg |
| Packaging Size | 10 ml |
| Pack Type | Vial |
| Manufacturer | Evolove |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 653.59 / Box Get Latest Price
| Packaging Size | 10 Tablets |
| Form | Tablet |
| Storage Condition | Store below 30°C |
| composition | Exemestane |
| Manufacturer | John Albert |
₹ 3350 / Vial Get Latest Price
| Packaging Type | Vial |
| Strength | 100 mg |
| Packaging Size | 10 ml |
| Brand | Aquatren |
| Manufacturer | British Pharma |
₹ 3500 / Vial Get Latest Price
| Strength | 76.5mg |
| Packaging Size | 10 ml |
| Packaging Type | Vial |
| Brand | Hexabol |
| Manufacturer | British Pharma |
₹ 273.2 / Strip Get Latest Price
| Strength | 1000 mg |
| Packaging Size | 3 tablets |
| Brand | Valacyclovir |
| Dosage Form | Tablet |
| Prescription | Prescription |
| Packaging Type | Strip |
| Manufacturer | GSK |
₹ 596 / Box Get Latest Price
| Strength | 25 mg |
| Dose Form | Tablet |
| Prescription Type | Prescription |
| Packaging Type | Blister |
| Pack Size | 10 Tablets |
| Treatment Use | Hypogonadism |
| Usage | Human |
| Shelf Life | 24 Months |
₹ 343 / Strip Get Latest Price
| Capsule Type | Soft Gelatin |
| Brand | Isotroin |
| Dose | 30 mg |
| Packaging Size | 2 x 15 capsules |
| Packaging Type | Strip |
| Manufacturer | Cipla |
| Active Ingredient | Isotretinoin |
| Dosage Form | Capsule |
₹ 270 / Piece Get Latest Price
| Strength | 2000iu |
| Brand | CORION |
| Manufacturer | Win |
| Packaging Size | 1 Vial |
| Form | Injection |
| Shelf Life | 24month |
₹ 176.31 / Strip Get Latest Price
| Strength | 100 mg |
| Brand | Itragreat |
| Packaging Type | Stripe |
| Packaging Size | 1*10 |
| Manufacturer | John Albert |
₹ 235 / Strip Get Latest Price
| Strength | 300mg |
| Brand | Modasafe |
| Packaging Size | 10 Tablets |
| Packaging Type | Strip |
| Manufacturer | John Albert |
₹ 3456 / Bottle Get Latest Price
| Brand | Natco |
| Strength | 100 mg |
| Manufacturer | Oncozest |
| Packaging Size | 10*10 Tablets |
| Shelf Life | 24month |
| Storage Instruction | Cool & Dry Place |
₹ 1100 / Bottle Get Latest Price
| Dose/Strength | 300 mg |
| Packaging Size | 1x30Tablets |
| Packaging Type | Box |
| Manufacturer | Mylan |
| Shelf Life | 24month |
| Brand Name | Ricovir |
₹ 2055 / Strip Get Latest Price
| Strength | 20 mg |
| Packaging Size | 1*14 tablets in 1 strip |
| Composition | Rivaroxaban |
| Manufacture By | John Albert Pharma |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 22 / Strip Get Latest Price
| Packaging Size | 1X4 Bolus |
| Usage/Application | Clinical |
| Packaging Type | Strip |
| Country of Origin | Made in India |
| Manufacturer | John Albert Pharma |
₹ 201 / Vial Get Latest Price
| Packaging Type | Box |
| Packaging Size | 3gm |
| Usage/Application | Clinical |
| Country of Origin | Made in India |
| Composition | Ceftriaxone |
| Manufacturer | John Albert Pharma |
₹ 70 / Strip Get Latest Price
| Packaging Size | 1 Bolus |
| Usage/Application | Clinical |
| Packaging Type | Strip |
| Dose/Strength | 3000mg |
| Country of Origin | Made in India |
| Manufacturer | John Albert Pharma |
₹ 67.04 / Vial Get Latest Price
| Strength | 1 gm |
| Injection Site | IV & IM |
| Packaging Type | Vial |
| Composition | Ceftriaxone |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 290 / Strip Get Latest Price
| Strength | 150 mg |
| Packaging Size | 1x10 Tablets |
| Packaging Type | Stripe |
| Manufacturer | John Albert Pharma |
| Shelf Life | 24 months |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 490 / Strip Get Latest Price
| Form | Tablet |
| Usage/Application | Clinical |
| Packaging Size | 1*30 |
| Packaging Type | strip |
| Country of Origin | Made in India |
| Manufacturer | John Albert Pharma |
₹ 94 / Pack Get Latest Price
| Packaging Type | Bottle |
| Packaging Size | 500ml |
| Usage/Application | Clinical |
| Country of Origin | Made in India |
| Manufacturer | John Albert Pharma |
₹ 69 / Vial Get Latest Price
| Strength | 1 gm |
| Injection Site | IV & IM |
| Packaging Type | Vial |
| Composition | Ceftriaxone |
| Country of Origin | Made in India |
| Manufactured by | John Albert Pharma |
₹ 720.18 / Vial Get Latest Price
| Strength | 2 g |
| Packaging Type | Box |
| Brand | Celofos 2000 |
| Manufacturer | John Albert Pharma |
| Composition | Ifosfamide |
₹ 2409 / Vial Get Latest Price
| Strength | 100 mg |
| Pack Type | Vial |
| Brand Name | Rubilon 100 |
| Manufacturer | John Albert Pharma |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 21000 / Vial Get Latest Price
| Strength | 10mg |
| Packaging Size | 1 ml |
| Packaging Type | Vial |
| Brand Name | Celostatin LAR-10 |
| Manufacturer | John Albert Pharma |
| Prescription/Non-Prescription | Prescription |
₹ 32000 / Vial Get Latest Price
| Strength | 20 mg |
| Packaging Type | Vial |
| Composition | Octreotide 20mg |
| Brand Name | Celostatin LAR-20 |
| Manufacturer | John Albert Pharma |
| Prescription/Non-Prescription | Prescription |
₹ 222 / Vial Get Latest Price
| Strength | 10 mg |
| Pack Size | 5 ml |
| Pack Type | Vial |
| Brand Name | Doxilyd-10 |
| Manufacturer | John Albert Pharma |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 2880 / Box Get Latest Price
| Brand | Lenceliv-10 |
| Strength | 10 mg |
| Packaging Size | 30 Capsules |
| Packaging Type | Bottle |
| Treatment | Treat thyroid cancer |
| Manufacturer | John Albert Pharma |
Dr. Albert John (CEO)
John Albert
Shop No 01, Galli 01, Jaripatka Cement Road, Jaripatka, Hanuman Mandir
Nagpur - 440014, Maharashtra, India